.(pod)zimní

11. prosince 2008 v 18:11 | Pauline |  Komotroll
Chm. Jde se učit, když mám hlavu plnou k prasknutí? Nevim. Asi bude muset, protože jinak bych na tý naší skvělý škole pěkně pohořela, což jistě není v mém zájmu.
Mám fakt dost blbou náladu. Vlastně ne blbou... vlastně nevim.
Jen jsem zmatená ze svejch reakcí, jo. Nechápu se proč mi vyhrkly do očí slzy, když to tak z mojí strany vlastně vůbec není. Nejsem úplně debilní.
A nevim proč by mi to bylo líto. I když vlastně teď kecám. Dobře, ale prostě... to už by mi mělo dojít, že je to fakt trochu blbost.
Je prosinec ale venku to vypadá jak v půlce listopadu. Určitě zas nenapadne sníh, takže se nedostaví ani ta povznášející nálada a dárky budu kupovat z donucení a cukroví nebude mít takovou tu správnou chuť a barevný světýlka budou bez toho sněhu venku vypadat hrozně kýčovitě.
Strašně nemám ráda ty jízdy autobusem. Vedle těch hrozně jednoduchejch lidí.
Už je to přes 3 měsíce co nevídám každej den svou malou čarodějku a hrozně mi chybí. Už dlouho sem si s někým nepopovídala tak jako s ní po tom Stmívání na chladným betonovým něčem uprostřed města ve tmě. Asi sem si tam zas připomněla jak to vlastně všechno je a je mi špatně z toho. Možná jo.
Cítím uvnitř sebe hrozný prázdno.. to je asi nejvíc vystihující. Dokonce i tyhle slova mi příjdou prázdný. A všechno co dělám.
Melu pořád tu starou známou básničku dokola, ale já nemůžu za to, že je to prostě pravda. Bezcílně se tak vleču sama za sebou.
Hledám nějaký pozitiva a záchytný body. Tak třeba ten koncert 20., na ten se těšim. Nebo rodinná kalba v myslivně :D na tu se těšim ještě víc.
Ale stejně by to chtělo.. to něco. Něco.

Asi zázrak. Vánoční kouzlo. Asi furt čekám na něco takovýho.
Nejspíš se nedočkám, co...
Uvědomuju si, že sem píšu hrozně nesrozumitelně. Jenže je pro mě nějakým způsobem...těžký nazývat ty věci přímo. Hm..

Tak a co teď. Vůbec se mi neulevilo. Půjdu se teda asi učit jak sem měla původně v plánu než všechny ty události z dneška nějak vykumulovaly, heh.
Možná bych měla zas začít doufat v pěknou budoucnost. Takovou jakou jsem si vysnila. Jenže... kéž by se už konečně něco změnilo! Kež by.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malá čarodějka Malá čarodějka | 12. prosince 2008 v 21:27 | Reagovat

Ach má zlatá, chybíš mi taky a moc....svět je vážně nějak podivně složitej a dokážou v něm přežít jen ti nesložití teda spíš ti co nic neřeší,aby to neznělo tak nafoukaně :) ach nemysli na realitu a raději sni a sni a hlavně teď když je čas vánoc vysni si svůj vlastní svět a pusť si koledy a představ si všechno, není to realita ale krásný sen....prozatím je krásný....

2 Hippoušek Hippoušek | 13. prosince 2008 v 12:33 | Reagovat

Bude myslivna, bude tvurči a filmový den, bude dnb. Ano sice chabé záchytné body na téhle cestě životem, ale aspoň nějaké. Musíš hledat, dívat se kolem sebe a pak snad najdeš zase nějaký cíl. Stejně je to divné, ne? Jak se náš život (každé z nás i jako celku) přišerně změnil...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama