...jako hvězdy, zářící

5. listopadu 2008 v 20:26 | Pauline :) |  Bublinková slečna
Chm, podivný to listopad, zvláštní to období :)
Stejně sem neuvěřitelnej magor :D když bych už konečně mohla mít to, co sem chtěla, tak to najednou...nechci. Nesnášim se za to a štve mě to! :D Vybíravá mrcha sem.
Ale na druhou stranu, víme jak...
Od začátku školního roku žiju pátkama a víkendama. Ty všední dny vždycky nějak přežiju, plácám se od ničeho k ničemu až je tu zase to vytoužené páteční odpoledne, v tu chvíli můj život zase prozáří sluníčko Heidinka a všichni na sobě máme krásné šaty a taky se chováme krásně a potom ve tmě a zimě tiše kouříme a pijeme a užíváme si to sladké nevědomí pod hvězdami. A o víkendu bývám pryč a tu tančím a tu jsem zase na chvíli s vílami a je mi fajn i když nespím. Najednou to má smysl.. v ty prchavé okamžiky...ale prostě má.
Noaco? Líbí se mi to tak i když se bojím toho něčeho co bude potom.
Nemůžu přece za to, že jinak mi fajn není.
Tak jako včera.
I jindy.
Ach to bylo děsivé, bojím se toho a nechci aby se to někdy opakovalo ale vím, že bude.
A stejně jsem již prozřela. Je to moje pojistka toho, že vždycky existuje únikový východ a uklidňuje mě to, když mi v hlavě buší pulsující granát, a uvnitř je prázdno a zrak je rozostřený. Jen mám občas pocit, že to tak bude i kdybych nechtěla... to se mi nelíbí, ale co má být to bude... prostě tak a tečka.
Ach ale občas přemýšlím a vážně... možná by se hodila ta červená stopka, jenže silnější část chce jet dál...vyšší a vyšší rychlostí.

Už se moc těším na sníh. Na huňatý čapky, rukavice, horký kafe z automatů a procházky nočním městem a tak.
Když já se vždycky těšim a ono to nakonec vůbec není tak pěkné. Ale tak co už no.

Ale pořád ještě je to fajn. Pořád ještě se mám na co těšit, mám plány a mám cíle a nějakou cestu před sebou. A pořád ještě se usmívám.
A ono to přejde, až odejde podzim. Snad.

Kéž by už bylo léto. To bych alespoň věděla, že ještě stále jsem.Mmm :) mandarinkové stromy a marmeládové lyže, má dívko se sluncem v očích.
A přijede i pro mě novinové taxi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tvá malá čarodějka Tvá malá čarodějka | 23. listopadu 2008 v 16:54 | Reagovat

ouuu....fredííísku prosím napíííš nějakej novej článek,hrozně se mi po tobě stýská.....chjo doufám že příští týden už pudeš na tanyny tanyny k dementním štěpovejm...bléééééé..... xDauch snad se uvidíme brzy papky :-* pusu tvá geidis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama