Hyjé! Banáne!

27. června 2008 v 17:05 | sestra s fialovým tričkem :D |  Digrimon
Olé!
Dneska je poslední den školy, že? Jde to trochu mimo mě... Stejně jako ten pojem *prázdniny* celkově. Ale budou fajn :)

Takže, co se u hodné milé Fredky událo nového :)
14 dní mé svobody a siroty definitivně skončilo. Rodiče se vrátili dostatečně osmažení a já mám zase co jíst :D Ale ještě předtím se konalo NĚCO!
Festiválek pod Střechou a Respect Session! Open-air je fakt nej :) A celý to bylo skvělý, i když jsem ze začátku trochu pochybovala. Na hříchy došlo, i na pogo došlo a na spoustu smíchu a pár novej známejch. A život tam je najednou strašně fajn, protože tam žiješ hlavně proto aby ses bavil... a to je to, co se mi tak strašně moc na těhlech akcích líbí. Prostě kalíméé! Sestra z N.V.Ú., sestry z Iron Maiden... :D A ó předrahý fotografe, můžeš si ten svůj objektiv strčit třeba... až tam ;)
A teď bude Rock for People a já tam chtěla tak moc, až tam asi nepojedu. Ale kdo ví co bude za pár dní :)
A kdo ví co bude po prázdninách. Věříte, že se do prváku vůbec netěším? Že se toho spíš děsím? Co budem asi za třídu... a bez Heidi. Proboha, vždyť to snad ani nejde. Dobře, budu to brát jako další etapu. Alespoň budeme mít víc možností, víc míst kam chodit, jako třeba tu krásnou čajovničku, atakdále, ale stejně... stejně.
Mrzí mě, že jsem se nemohla s ostatníma pořádně rozloučit, ale nechci si to říkat, myslet na to... takže to nebudu ani psát.

Achjo. Věci zase začínají být složité. Achjo. Mám asi zálibu v tom, se deptat. Když tak nádherně pršelo. Otevřela jsem okno a nechala kapky dopadat na svojí tvář. Vzduch je vždycky tak krásně čistý a jasný. Obloha byla temná a všechno mělo ten zvláštní nazelenalý nádech. A já tam seděla, na okně, a nechávala připlouvat myšlenky, které ne a ne zmizet. Že všechno jde dál, i já se někam posouvám, ale přesto... přesto stále stojím na místě. Ano, něco se změnilo... já mám jen takový pocit. Bylo moc fajn zase si o tom popovídat, Zdíšo. Tam v tom lese, když zapadalo slunce a my zase hřešily. Ale asi bych si chtěla povídat častěji. Tvářím se sice, že to není potřeba, ale asi je.
Víte... mám strach. Já nechci letět a spadnout.

Tak jo. A teď zase rychle zpátky k těm krásný zbytečnostem :) Třeba, že nevím jakou barvu si mám dát. Tak mi někdo poraďte :D
A těšim se, až se ty prázdniny pořádně rozjedou. Budeme pořádat pikniky a koupálka a užívat si! Žejo, žejo? Potřebuju oddech, ty chvilky, kdy existuje jen teď a tady a žádná minulost ani budoucnost.
Budeme si plést věnečky a tancovat na louce! Jezdit po koncertech a kalit :D A nepíšu to jen tak do větru, už ne. Minulé prázdniny byly jako dost nevydařená ozdravná kůra. Měla jsem špatný lék. Nepotřebuju předepsat samotu, ale společnost.
Já vím, já vím :) Já už nebudu hloupá...

Olé Olé! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bája Bája | 30. června 2008 v 14:42 | Reagovat

Pájo olé,ty seš fakt skvělá,že píšeš tak skvělý články a celkove je moc skvělý že máš tenhle skvělý blog :D

doufám že budou tyhle prázky skvělý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama